D.U.K. / F.A.Q.

Kada ir kur šiais metais vyks VARDAI? – Vilniuje, Merkinėje, Kaune ir kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose.  Daugiau informacijos skelbsime šiame tinklaraštyje ir feisbuko puslapyje VARDAI. Kviečiame prisijungti, o jei turite galimybę – inicijuoti Holokausto aukų vardų skaitymus savo mieste, miestelyje ar kaime. Būtų nuostabu!

Kaip vyksta VARDŲ skaitymai? – skaitome maždaug po 5-10 minučių.

Ar būtina užsregistuoti iš anksto? – Nėra būtina, ateikite, visada atsiras laiko, jeigu norėsite paskaityti.

Ar sunku perskaityti vardus, ar reikia mokėti jidiš ar hebrajų kalbą? – Nėra sunku, vardai užrašyti lotyniškomis raidėmis.

Ar atėjus būtina bus skaityti? – Ne, ateikite paklausyti, pabūti kartu 🙂

O kiek maždaug būna žmonių, ar daug bus klausančiųjų? – Žmonės keičiais, vieni ateina, paskaito, išeina, kiti pabūna ilgiau, paprastai vienu metu būna nedidelė grupė, apie 10 žmonių.

Norėtume surengti skaitymus, bet nežinome mūsų miestelyje prieš karą gyvenusių žydų vardų, ką daryti? – Parašykite mums milda.jakulyte@lostshtetl.com

Ką dar – be skaitymų – galima būtų surengti tą dieną? – Galbūt būtų įdomu bendruomenėje surengti atminimo vakarą, filmo peržiūrą. Su draugais arba šeima aplankykite arčiausiai esančią žudynių vietą ir uždekite žvakelę. Galbūt Jums gims idėjų, kaip galėtume pagerbti šviesų žuvusiųjų atminimą. Daugiau informacijos čia.

O kas čia organizuoja? – Jūratė, Izabelė, Jurga, Irina, Arūnas, Tomas, Milda, Neringa, Lina, Jonas, Dovilė, Juozapas, Dalia, Adomas, Martynas, Oksana, Monika, Lara, Kristina, Mindaugas, Lukas, Christine, Aurimas, Dainius, Vladimiras, Gintarė, Dovilė, Gintarė, Vaida, Audra, Richard, Akvilė, Izabelė, Jūratė, Irina, Jurga, Jūratė, Silvija ir kiti, labai kviečiam prisidėti 🙂

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s